Вихованці Глухівського центру позашкільної освіти надихають на добрі справи

Освіта, Суспільство | 10:16, 10.12.2018
 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно на уроці позашкільноі освіти вихованці гуртка  «Птахи рідного краю» під керівництвом Лідії Кирпичко займалися добрими справими. Діти виготовляли годівнички для пташок своїми руками. Адже, як зазначено на сайті Глухівського міського центру позашкільної освіти – скільки б не було у вас різних справ, забав та веселощів, не забувайте про своїх крилатих друзів!

А й дійсно, ті птахи, що залишилися зимувати у наших краях стають беззахисними. Годівничка для пернатих – це така, здавалося б, дрібниця, зовсім невелика споруда, але вона буде збирати безліч зголоднілих птахів. Саме тому діти с захопленням виготовляли їх з різноманітних матеріалів. Це і порожні пластикові пляшки, і картонний коробок, і звичайна сітка з-під іграшки.

Також діти приготували поживний корм  – зерно, соняшникове насіння, різноманітні крупи, додали жиру и зробили їстівні кульки. Годівнички власноруч розвішали на деревах, в саду, на території еколого-натуралістичного відділу. Невдовзі з’явились і перші відвідувачі – синички. Натуралісти закликають приєднуватись, влаштовувати для птахів маленькі безкоштовні їдальні у дворах і прямо у себе на балконах.

comments powered by HyperComments