Виговця з Глухова нагородили “Золотим хрестом”
Поділитися в
Копіювати посилання

Корегував вогонь артилерії, очолив штурмову групу та в бою взяв у полон російських окупантів, повідомляє 58 окрема мотопіхотна бригада імені гетьмана Івана Виговського
За проявлену особисту мужність та успішне виконання бойових завдань старший сержант Володимир Базиль з Глухова нагороджений Почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий хрест».
Людина досвідчена і статечна, цей чоловік є наочним прикладом справжнього лідера, наставника для солдатів, опори та помічника командира.
У перший же день повномасштабного вторгнення російських загарбників він покинув рідну домівку й родину, щоб стати до лав Збройних Сил України.
З 24 лютого 2022 року бойовий шлях старшого сержанта пройшов крізь оборону Київської, Чернігівської, Запорізької, Харківської, Луганської і Донецької областей. Був там, де найгарячіше.
Останні місяці Володимир зі своїми людьми майже щодня відбивав штурми різноманітних російських підрозділів. Інтенсивність боїв дуже висока, часто воїни в сутичках бачать очі противника.
Наприклад, лише за два дні старший сержант у складі підрозділу відбив 6 атак ворога. З гранатомета РПГ-7 було уражено російський танк, а старший сержант із кулемета особисто знищив 5 окупантів.
Інколи наші хлопці самі контратакували противника. Спочатку Володимир скорегував вогонь артилерії, завдяки чому було підбито ворожу БМП та знищено до 10 російських загарбників. Далі, очоливши штурмову групу, Володимир взяв у полон двох московитів, а його побратими – ще п’ять.
Сьогодні головний сержант взводу механізованої роти окремого мотопіхотного батальйону 58 окремої мотопіхотної бригади, знову на лінії вогню – разом із побратимами продовжує знищувати окупантів.