Видатний день у Глухівському ліцеї: дівчата стали шляхетними панянками, а юнаки – ліцеїстами! + фото

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні 15 травня у Глухові відбулася особливо урочиста церемонія – «Посвята в панянки». Красуні-учениці та мужні юнаки Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військовою підготовкою склали обітницю шляхетності в присутності священнослужителів, представників влади, ветеранів Збройних Сил України, викладачів і батьків в Кафедральному Соборі Трьох Анастасій.

У блакитних сукнях з білими комірцями дівчата виглядали справжніми леді, красивими і тендітними, хлопці у мундирах – суворими захисниками.

Козацький гопак, святковий полонез і вальс у виконанні ліцеїстів і панянок під супровід духовного оркестру довершив вишукану церемонію, яку з нетерпінням чекали дівчата і хлопці ліцею-інтернату.

Для навчального закладу цей захід є знаковим, адже з переходом на посилену військову підготовку ліцей взяв на себе особливу місію – виховання у підростаючого покоління почуття патріотизму, шляхетності, честі.

Ліцеїсти і панянки, які сьогодні були зірками свята, розуміють, що мають стати взірцями цілеспрямованості, порядності, високо моральності і рішучості. Вони своїм прикладом прищеплюють повагу до історії і любов до культури іншим школярам і випускникам шкіл.

 

comments powered by HyperComments