Введено карантинні заходи в освітніх закладах глухівського району

 Поділитися

Поділитися в

Таке рішення було прийнято районною постійною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під час позачергового засідання, на якому розглядалося питання стану захворюваності населення району на грип та інші гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) в епідемічний сезон 2018 – 2019 років.

За інформацією завідуючої Глухівським міськрайонним відділом державної установи «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України» Марини Матвієнко показник захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції за 8-ий тиждень моніторингу на території району збільшився в 1,9 раз, порівняно з минулим тижнем, і перевищує епідемічний поріг інтенсивності на 73%.

Показник дуже високого рівня інтенсивності по Глухівському району становить 478,3 в епідемічний сезон 2018 – 2019 років.

Рівень захворюваності за тиждень становить 616,2 на 100 тис. населення, тоді як епідемічний пороговий рівень – 355,48 на 100 тис. населення.

Загальна кількість хворих по Глухівському району, які звернулися за медичною допомогою – 139 осіб, з яких 63 –  це жителі Березівської сільської ради (45,3%), з них 60 дітей.

Тож, було прийнято рішення ввести карантинні заходи в освітніх та дошкільних закладах району: з 25.02.2019 по 03.03.2019 включно призупинити навчальний процес у Суходільському, Березівському та Шевченківському НВК. Заборонити проведення масових заходів в освітніх закладах району.

У дошкільних закладах району ввести карантинні обмеження (заборона прийому дітей, переміщення з групи в групу, посилення режиму ранкового прийому дітей, посилення санітарно-протиепідемічного режиму тощо).

Керівникам підприємств, установ, організацій всіх форм власності забезпечити безумовне дотримання санітарно-гігієнічних вимог та карантинних заходів (вологе прибирання із застосуванням дезінфекційних засобів, провітрювання приміщень тощо).

Повідомляється на сайті Глухіської РДА.

comments powered by HyperComments
Нагору