Встановлено передавач для «Радіо Глухів»
Благоустрій | 20:14, 27.02.2019
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

За ініціативою ексдиректора КП «Глухівська студія місцевого мовлення «Радіо Глухів» Сергія Письмака у глухівчан та жителів району з’явилась можливість слухати місцеві новини та авторські передачі у зручному для слухачів FM-форматі. Справа лишалась за фінансуванням.
“Сьогодні встановлено обладнання для FM-радіомовлення РАДІО ГЛУХІВ”, – відзвітував на своїй сторінці в Фейсбук Олександр Буйков
Фото Олександр Буйков