Враження глухівчанки від цьогорічної обласної гри “Джура”

 Поділитися

Поділитися в

З 8 по 12 травня у Путивльському районі пройшов ІІ обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”). Повідомляє Катерина Фесенко на своїй сторінці у Фейсбук.

Неймовірний шквал емоцій та відчуттів переповнює кожного, хто з 8 по 12 травня був у Путивльському районі (с. Пересипки). Традиційно дитячий табір “Восход” зібрав юнацтво на ІІ обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”). Протягом п’яти днів 22 команди з різних куточків області змагались за першість та право участі в ІІІ етапі. Кожен день був не просто випробуванням міцності та сили, а боротьби з погодними умовами і нападами диверсантів. Діяльність роїв скеровували чотові Олександр Суржик Lena Lubimova Кароліна Романченко Катя Фесенко , штаб таборової старшини Vitalya Sushchenko Валерій П’ятаченко Владислав Харченко Влад Вельбой та судді Людмила Высоцкая Ірина Пархоменко Anna Emetz та інші. Джури успішно пройшли сім обов’язкових конкурсів: Впоряд, Ватру, Відун, Тактичну медицину, Туристичну смугу перешкод, Стрільбу та перетягування линви (незаліковим конкурсом було Орієнтування).
Програма гри була насичена гутірками, іграми, спортивними розвагами, спілкуванням, переглядом кіно, піснями, етнодискотекою, виступом гурту Кайа (Олександр Милош).
Неймовірно швидко промайнули дні таборування, дякую ВСІМ джурам за суперову атмосферу і круту командну роботу!!!

Фото: Lena LubimovaКатя Фесенко