Восени українські школи можуть перейти на дистанційне навчання, – секретар РНБО

Новини, Освіта | 11:06, 28.06.2020
 Поділитися

Поділитися в

Тому потрібно готувати технічні можливості вже сьогодні, повідомляє Lb.ua з посиланням на Офіс президента.

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов припустив, що восени учням українських шкіл все ж доведеться повернутися до дистанційного навчання. Про це він розповів під час наради, яку скликав Володимир Зеленський. Як зазначається, основною темою зустрічі стало стрімке збільшення кількості хворих на COVID-19, яке спостерігається в Україні протягом останніх днів.

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов заявив, що існує ймовірність того, що восени більшості українських шкіл доведеться перейти на дистанційне навчання, тому вже сьогодні мають бути підготовлені відповідні технічні можливості”, – цитує Данілова пресслужба президента України.

Нагадаємо, попередня в.о. міністра освіти Любомира Мандзій говорила, що формат навчання у школах з 1 вересня залежатиме виключно від епідеміологічної ситуації щодо коронавірусу.

Рішення про те, чи безпечно буде учням повертатися за парти 1 вересня, мають приймати комісії ТЕБ та НС та головний державний санітарний лікар. Це відбудеться не раніше ніж у серпні, тобто ближче до старту навчального року.

Зараз Міносвіти готується до нового навчального року. Зокрема, розробляються вимоги для роботи шкіл в умовах пандемії – за правилами дезінфекції, підготовки приміщень, перебування учнів у школі тощо.

comments powered by HyperComments