Ворог намагається дезінформувати населення та скомпрометувати джерело достовірної інформації

Суспільство 20:12, 10.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

В групах соціальних мереж та каналах месенджерів шириться повідомлення, що від імені Управління стратегічних комунікацій ЗСУ (StratComZSU) здійснюється розсилка шкідливих повідомлень наступного змісту:

«Росія активізує інфоатаки. Важливо, щоб кожен українець вмів їм протидіяти. Подивіться це відео. У ньому прості правила інфогігієни, які дозволять протистояти ворогу. https://youtu.be/ndg4dummZNE».

Вказане повідомлення подається, як спроба масової розсилки тексту, в якому при переході за посиланням відбувається ураження пристроїв вірусами чи «програмами-шкідниками».

Насправді, в даному випадку, посилання не містить вірусів чи шкідливих програм! При переході за посиланням відкривається відеозапис «Правила, які наближають Перемогу | Як не стати овочем» волонтерського Youtube-каналу «Як не стати овочем» https://www.youtube.com/@inforules-ua, який орієнтований на навчання українців кібергігієні.

Цього разу ворог намагається дезінформувати населення та скомпрометувати джерело достовірної інформації. Зберігаємо пильність та не піддаємося впливу ворожих ІПСО!

comments powered by HyperComments
Нагору