Волонтери Глухова ініціювали збір на хімічні обігрівачі для захисників ЗСУ

Суспільство 18:57, 2.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

Щоб врятувати бійців від обморожень та переохолоджень волонтери “Допомога – м.Глухів” відкрили збір на допомогу для наших захисників на передовій:
“Наші військові відвойовують Україну в найекстремальніших умовах. І однією з найскладніших задач під час ведення бойових дій за мінусової температури є збереження тепла і запобігання обмороженню рук та ніг.
Тому ми оголошуємо терміновий збір, який допоможе нам якнайшвидше доставити військовим в фронтовій зоні термохімічні грілки.
Всього потрібно: 1000 пар;
Вартість однієї пари: 40 гривень
Сума збору: 40 000 гривень.
Кожна грілка складається з двох окремих подушечок, які можна покласти в кишені, або взуття.Тому, щоб активувати грілку достатньо дістати її з упаковки та легенько струснути, після чого вона починає виділяти тепло.
Температура грілки може підніматись від 40 до 65 градусів, тепло зберігається більше 4 годин. Пакетики маленькі, іх легко покласти в рюкзак чи аптечку, тому вони буквально рятують наших захисників від переохолодження кінцівок. Це особливо важливо під час виконання військових завдань. Оскільки в холодну пору року грілок треба багато, просимо вас приєднатись та підтримати наш збір.
Збір ініційований у рамках співпраці з «Волонтерським осередком Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка».
Кожна гривня може врятувати наших воїнів.
Бутко Світлана 5168752081820394″ – написала Світлана Бутко.
comments powered by HyperComments
Нагору