Військовослужбовець через образу на глухівських поліцейських повідомив про мінування сміттєвих баків біля ресторану

Суд 19:46, 23.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно Глухівським міськрайонним судом було винесено вирок військовослужбовцю у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 259 КК України

Згідно матеріалів справи, у військовослужбовця контрактної служби, який, перебуваючи у відпустці за місцем своєї реєстрації, виник злочинний умисел на завідомо неправдиве повідомлення про вибух, тобто дію, яка загрожує загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками.

Реалізуючи свій злочинний умисел, діючи умисно, посягаючи на громадську безпеку і гарантований спокій громадян, свідомо знаючи про хибність відомостей, солдат зі свого мобільного телефону зателефонував на лінію 102 та повідомив, що біля кафе, яке розташоване неподалік траси міжнародного значення Кіпті-Глухів-Бачівськ, біля села Береза Глухівського району Сумської області відбувся вибух сміттєвого баку та можливе замінювання ще одного сміттєвого баку при цьому достовірно знаючи, що поширювана ним інформація про вибух та замінювання вказаного об`єкту є неправдивою і стосується здійснення загально небезпечних дій, що загрожують загибеллю людей та іншими тяжкими наслідками.

Допитаний в ході судового розгляду свою провину у скоєнні кримінального правопорушення визнав повністю. Пояснив, що за два дні до обставин, які викладені в обвинувальному акті, його зупинили поліцейські та склали протокол про адміністративне правопорушення за керування автомобілем у стані алкогольного сп`яніння. Образившись на поліцейських, з належного йому мобільного телефона зателефонував на лінію 102 та повідомив про замінування сміттєвих баків поблизу ресторану, що неподалік м. Глухів на трасі Кіпті-Глухів-Бачівськ. У вчиненому щиро розкаявся та попросив суворо не карати.

Враховуючи обставини справи суд визнав фігуранта винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 259 КК України та призначив йому штраф сімнадцять тисяч гривень, а також компенсувати на користь держави документально підтверджені витрати на проведення судової експертизи у сумі 8 580, 50 грн.

comments powered by HyperComments
Нагору