Війська рф вдарили артилерією по п’яти селам Есманьської громади: спроб ворога просуватися не зафіксовано
Війна | 17:29, 3.08.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

Від початку доби російський агресор 51 раз атакував позиції Сил оборони України. Про це йдеться у вечірньому зведенні Генерального штабу ЗСУ.
Тривають артилерійські обстріли прикордонних районів. Сьогодні на Глухівщині постраждали села Кореньок, Сопич, Кучерівка, Потапівка і Товстодубове Есманьської громади.
На Північно-Слобожанському і Курському напрямках відбулося одне боєзіткнення, ворог здійснив 33 обстріли населених пунктів та позицій наших військ.
“Спроб ворога просуватися не зафіксовано. Українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та в тилу”, зазначають у Генштабі.