Відтерміновані канікули та “дистанційка”: що чекає на учнів Глухівщини

Освіта, Суспільство | 17:31, 22.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 22 березня, школярі мали би відправитись на весняні канікули, втім відпочинок був відтермінований на тиждень, учні шкіл сіли за парти. Чим це обумовлено, журналісти Глухів.Інфо поцікавились у начальника відділу освіти Глухівської міськради Оксани Юдіної.

По всій Сумській області ситуація з перенесенням до “червоної зони”, з захворюваністю складна. І тому є така ймовірність, що ми будемо переведені на дистанційне навчання. Область рекомендувала закладам освіти переглянути перенесення канікул.  Якщо ми перейдемо на дистанційне навчання, то буде краще, якщо цей термін припаде на канікули.

Ситуація по закладам освіти нормальна. В НВК № 4 группа дитячого садочка і в ЗОШ №1 перший клас на дистанційному навчанні. Всі інші заклади освіти на території громади працюють в звичайному режимі. Якщо ми ще тиждень понавчаємось, я думаю буде добре. Яке б не було гарне навчання, очне – краще. З 29 березня по 4 квітня – канікули. Якщо буде локдаун, то тоді буде дистанційне навчання. Дитячі садки працюватимуть в звичайному режимі. “, – прокоментувала Оксана Олександрівна.

А поки редакція Глухів.Інфо готувала матеріал до публікації, стало відомо, що завтра, 23 березня, діти навчаються в звичайному режимі, а з середи, 24 березня, йдуть на дистанційку. Відповідну інформацію розповсюджено вчителями по батьківським чатам у Вайбері. Отже, незважаючи на відтермінування весняних канікул, дистанційного навчання уникнути не вдається.

Нагадаємо, від сьогодні Сумська область у “червоній” зоні.

comments powered by HyperComments