Відомому спортивному клубу Глухова виповнилось 32 роки!

Спорт 09:09, 27.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

Вчора військово-патріотичний клуб відсвяткував свій 32-й день народження. Про це повідомляється на сторінці “Мужності” у фейсбук:

“Клуб “Мужність” створено 25 лютого 1987 року в місті Глухові Сумської області воїном-афганцем Віктором Максименком. На сьогоднішній день військово-патріотичний клуб «Мужність»- це найбільша молодіжна організація в місті Глухів та одна з найстаріших громадських організацій в Україні, метою діяльності якої завжди було виховання здорової, свідомої, патріотично налаштованої молоді, гідних громадян та членів суспільства. 

За більш ніж 30-ти річну роботу клубом проведено велику кількість походів та змагань регіонального та обласного масштабу. На базі клуба працює обласна федерація військово- спортивних багатоборств, обласна ДЮСШ єдиноборств, члени клубу входять до складу національної збірної України з військово-спортивного багатоборства, що дає змогу представляти державу на світових змаганнях. 

Спортсмени клубу також профілюють національний вид спорту «Козацький двобій» за рейтингом з не олімпійських видів спорту клуб займає перше місце в Глухові, вже четвертий рік поспіль активно займаємось боксом, на базі клубу традиційно проводиться чемпіонат Сумської області з боксу. Проводяться спільні заходи з владою.

Велика увага приділяється військово-патріотичному вихованню. Щорічний весняний похід збирає близько сотні кращих представників молодіжного та віськово-патріотичного руху області. 

Гордість клубу – перший в Україні офіційний зареєстрований громадською організацією позаміський заклад оздоровлення та відпочинку – наметовий табір «Літо мужності» , тематика якого – козацьке минуле України. Для дітей це незабутній та корисний літній відпочинок, у якому поєднуються спортивні, культурні та патріотичні заходи разом з наметовою романтикою та дружнім спілкуванням. Табір має офіційний статус, і аналогів такому дитячому відпочинку в області немає. 

Клуб «Мужність» постійно співпрацює з Управлінням сім’ї молоді та спорту, проводить спільні заходи, бере участь у зборах, молодіжних форумах та конференціях з метою підвищення якості своєї діяльності, обміну досвідом та навичками. . Є перемоги на конкурсах соціальних проектів, завдяки чому виконувалися та виконуються соціально-важливі молодіжні програми, більшість яких не має альтернативи в Україні.

Гідна молодь – це гідне майбутнє. Тому її підтримка та розвиток як ніколи необхідні нашій країні. Сподіваємося, що справа нашого клубу ще довго буде жити та забезпечувати юному поколінню здорове, активне та позитивне життя.”

Нещодавно, очільники області нагородили кращих спортсменів клубу «Мужність» з військово-спортивного багатоборства.

comments powered by HyperComments
Нагору