Відновили міст через Десну, який з’єднує Сумщину та Чернігівщину + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

Відновили один з найбільших мостів Сумщини, який був зруйнований внаслідок військової агресії. 400-от метровий красень через Десну знову з’єднує Сумщину з Чернігівщиною найкоротшим шляхом. Відтепер людям не треба додатково долати понад півсотню кілометрів, щоби дістатися з одного берега на інший. Ця логістична артерія також дуже важлива для роботи підприємців, аграріїв, екстрених служб. Адже за несприятливих погодних умов об’їзд взагалі практично неможливий, пише голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.

Два роки тому міст був капітально відремонтований, але, щоб не пропустити російські війська вглиб області, його підірвали. Окупанти почали майстрували тимчасові переправи, наводити понтонні мости та нічого в них не вийшло.

«А міст спільними зусиллями ми відновили. Ремонт виконувала Державна спеціальна служба транспорту. Швидко, надійно, безпечно. Встановили п’ять мостових опор, змонтували шість прогонних конструкцій, облаштували тротуари, відбійники і огородження. Дякую Шосткинській і Новгород-Сіверській громадам, які взяли активну участь у відновленні моста», – йдеться в повідомленні Живицького.

 

comments powered by HyperComments
Нагору