Види ортопедичних подушок

 Поділитися

Поділитися в

ортопедична подушка

Ортопедичні подушки – це важливий елемент, який повинен знаходитися у вашій спальні, тому що він відтворює правильну організацію вашого спального місця та забезпечує міцний здоровий сон. Ортопедичні подушки потрібні не тільки тим, хто страждає від болів у хребті та шиї, а й у профілактичних цілях проти шийного остеохондрозу, сколіозу, а також інших патологій дегенеративно-дистрофічного характеру. Якщо ви турбуєтеся про власне здоров’я — подушка ортопедична точно вам необхідна. Виріб забезпечує необхідну підтримку шиї, сприяє правильному кровообігу та усуває дискомфорт у тілі, який часто виникає після сну.

Види ортопедичних подушок

Ортопедичні подушки розрізняються за декількома параметрами: форма, показання, матеріали та призначення. За формою бувають:

 1. Анатомічні подушки із ефектом пам’яті.
 2. Прямокутної форми.
 3. У формі хвилі (різна висота крайніх бортиків).
 4. Рогаліки.
 5. Клини та подушки-метелики для новонароджених.

Подушки ортопедичні можуть бути призначені для сну, подорожей, коли шийному відділу хребта потрібна додаткова підтримка, для новонароджених дітей, для вагітних жінок, а також для сидіння на стільці та профілактики геморою.

Серед основних показань, за яких особливо важливо застосовувати подібні ортопедичні вироби, такі:

 • сколіоз, кіфоз, лордоз;
 • шийний остеохондроз;
 • біль у спині та шиї;
 • апное та хропіння;
 • часті мігрені та головні болі.

Деякі моделі подушок мають стійкість перед пиловим кліщем та іншими мікроорганізмами, у якості матеріалів для наповнення виробів найчастіше застосовується віскоеластик, латекс, холлофайбер або пінополіуретан. Висота подушки варіюється в межах від п’яти до дванадцяти сантиметрів. Подушки виробляються з інноваційних матеріалів, які мають гіпоалергенність, хорошу повітропроникність і відмінно відводять вологу.

На що звертати увагу під час вибору ортопедичної подушки?

Перше, на що потрібно звертати увагу при виборі ортопедичної подушки – показання. Якщо ви підбираєте виріб з метою профілактики, можна вибрати подушку анатомічної або класичної прямокутної форми. У випадку, якщо ви зіткнулися з остеохондрозом шийного відділу хребта або страждаєте на інші патології опорно-рухової системи, важливо звертати увагу на показання, які вказуються до тієї чи іншої форми подушки. Що стосується розміру виробу, він підбирається відповідно до ширини плеча. Висота може бути різною, залежно від ваших індивідуальних уподобань. Висота валиків, наприклад, може бути 8-14 см. Далі потрібно звернути увагу на матеріал наповнювача та його пружність. Подушка повинна бути достатньо пружною, щоб надавати необхідний ступінь підтримки. Серед найпопулярніших виробників ортопедичних подушок:

 • Aurafix (Туреччина).
 • QMED (Польща).
 • Noble (Україна).
 • OSD (Китай).

У мережі магазинів Медтехніка Ортомедика представлений широкий асортимент ортопедичних товарів, у тому числі подушки для сну, сидіння та подорожей. У нас ви знайдете найкращий для себе варіант виробу за доступною вартістю. Замовити ортопедичну подушку ви можете на сайті ortomedica.ua або купити в будь-якому з ортопедичних салонів Медтехніка Ортомедика у вашому місті.

comments powered by HyperComments
Нагору