«Велике Будівництво Зеленського»: Сумщина та Чернігівщина будуть з’єднані автошляхом європейського зразка

 Поділитися

Поділитися в

Продовжуються роботи з поточного середнього ремонту на автомобільній дорозі Р-61 Батурин – Конотоп – Суми.

У рамках поточного середнього ремонту планується відновити 7,5 км дорожнього покриття. Наразі виконуються роботи з влаштування основи з оптимальної щебеневої суміші, обробленої цементом М-20. Підрядна організація, яка виконує роботи – ТОВ «Автомагістраль – Південь».

“Реалізація програми Володимира Зеленського «Велике Будівництво» на Сумщині – це новий рівень інфраструктури в районах. Будуються школи, лікарні, амбулаторії, а до них ведуть якісні дороги. Траса Р-61 – важливий транспортний коридор, який з’єднує великі районі центри Сумської та Чернігівської областей. Раніше водії через поганий стан траси вибирали інші шляхи, в об’їзд.
«Велике Будівництво» Володимира Зеленського дасть можливість зробити шлях між двома містами області – Сумами та Конотопом – комфортним та безпечним. Наразі ремонтні роботи активно ведуться біля смт Терни.”, – підкреслив голова ОДА Василь Хома

Потрібно зазначити, що у 2020 році вже було відновлено 5 км дорожнього покриття на зазначеній автомобільній дорозі. Якість виконання робіт на кожному етапі контролюється Службою автомобільних доріг у Сумській області.

 

comments powered by HyperComments
Нагору