В Україні пропонують випускати чоловіків за кордон під щомісячний внесок на ЗСУ

Влада | 11:21, 15.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

У парламенті запропонували випускати військовозобов’язаних чоловіків за кордон за щомісячні внески на ЗСУ. 13 вересня у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт про внесення змін до порядку виїзду громадян з України. Йдеться про гарантійний внесок до державного банку в розмірі 13 тис. грн.

Відповідний законопроєкт №8029 оприлюднено на сайті Верховної Ради. Згідно з документом, українець, який виїжджає за кордон, повинен буде давати письмове зобов’язання щомісяця добровільно виплачувати гарантійний внесок.

У пояснювальній записці до законопроєкту зазначено, що чоловіки віком від 18 до 60 років, які хочуть виїхати за кордон, мають відкрити у державному банку рахунок на суму 5 неоподатковуваних мінімумів для працездатних громадян (станом на сьогодні це 13 тисяч гривень) та кожного місяця поповнювати його на суму, яка становить 2697 гривень.

Як гарантію, пропонують брати у чоловіків письмове підтвердження добровільної сплати коштів на спеціальний рахунок ЗСУ.

Ті чоловіки, які зможуть виїхати за кордон на цих умовах, повернуться назад лише за виконання всіх узятих на себе фінансових зобов’язань.

Це стане суттєвим додатковим ресурсом фінансування армії та економіки, а також зменшить кількість людей, які шукають роботу.

За словами авторів документа, рівень безробіття в Україні зріс до 35%, що негативно впливає на настрої в суспільстві. Частина безробітних – це чоловіки, які перед повномасштабним вторгненням Росії працювали за кордоном.

donpatriot.news

comments powered by HyperComments