Села Глухівщини виділяють сотні тисяч гривень на громадські роботи, а міська влада грошей не дає

Благоустрій, Бюджет | 09:52, 22.03.2019
 Поділитися

Поділитися в

Залучення безробітних до громадських робіт є однією з дієвих форм задоволення суспільних потреб територіальних громад, кадрових потреб роботодавців у тимчасових працівниках та активної підтримки безробітних.

Вирішуючи проблеми зайнятості жителів міста та району, Глухівська міськрайона філія Сумського обласного центру зайнятості постійно співпрацює з органами місцевого самоврядування. Щороку в міському бюджеті та бюджеті сільських та селищних рад передбачаються кошти на оплату праці безробітних громадян, які будуть залучатися до участі в громадських роботах, затверджується перелік видів громадських робіт та робіт тимчасового характеру, які мають суспільно корисну спрямованість для громади міста та району.

Протягом минулого року в організації та проведенні громадських робіт брали активну участь: Шалигинська ОТГ, Березівська ОТГ, Баницька, Вільнослобідська, Полошківська селищні ради. На громадські роботи було працевлаштовано 209 осіб із числа безробітних та використано коштів Фонду та коштів бюджетів сільських рад в сумі 923 тис. грн.

В 2018 році громадські роботи проводились і на території міста. Був заключений договір з Відділом молоді та спорту Глухівської міської ради та залучено до роботи 2 особи із числа безробітних. На оплату праці використано коштів місцевого бюджету 12,9 тис. грн.

Джерело Глухівська міськрайонна філія Сумського обласного центру зайнятості