В піцерії одіозного глухівського підприємця “гнуть” ціни за зіпсований посуд

Сервис и услуги | 19:01, 2.01.2020
 Поділитися

Поділитися в

У кафе, піцеріях та барах є прейскурант за зіпсований посуд. Звісно за завищеними цінами, але, як кажуть, в рамках розумного. У піцерії «Піца на дровах», що належить місцевому підприємцю, занадто вже завищені ціни, і, як повідомив Volodymyr Sotnichenko у Фейсбук, не надто ввічливий обслуговуючий персонал.

«Трохи зіпсований настрій неочікувано для себе отримав я й мої друзі, вчора в піцерії “піца на дровах”. Відвідавши смачну піцу ми отримали рахунок і все б добре, якби через хвилину ми б не отримали ще один) за, як виявилося, зіпсований посуд, а саме виделку. Так, дійсно виделка була підігнута, на це звернули увагу самого початку, але не придали тому великого значення (я особисто цього моменту не бачив, оскільки приєднався пізніше, та й не придераюсь к таким речам), але всі те стверджували й один з нас був працівником цього ж закладу! тим паче всі тверезі, за кермом й адекватні.

Я вирішив поцікавитися у тієї ж офіціантки Юлії, з якої радості знайомі повинні платити за те, що ви таке їм підсунули? Чи можна покликати адміністратора? Хай подивиться на купу камер, щоб прояснити ситуацію вам й людям.

На що отримав досить не нормальну, не ввічливу відповідь:
“В адміністратора вихідний, нічого не знаю, давайте платіть, ви погнули виделку, я точно знаю, що то ви, платіть!”

З червоним очима відповіла вона! Сміх та не смішно було. Дикі люди. Зрештою всі відмовлялися платити, з чим вона врешті незадоволено для себе погодилася.

Я розумію, можливо у вас нестача виделок після корпоративів, але не треба намагатися повісити це на когось іншого, ціною псування настрою людям – це суб’єктивно.

А об’єктивно – заклад не поганий, такого раніше не зустрічав, а такі моменти несподівано дратують, не в виделках справа, будьте більш ввічливими! Сподіваюся адміністрація відреагує відповідно? Так? 
Всіх з Новим Роком!»

comments powered by HyperComments