В Глухові позбавили волі чоловіка, який кухонним ножем розрізав щоку 6-річної дівчинки

Кримінал | 13:36, 11.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно Глухівським міськрайонним судом розглядалась кримінальна справа стосовно правопорушення проти життя та здоров’я особи, а саме нанесення умисного легкого тілесного ушкодження.

З матеріалів справи відомо, що чоловік, перебуваючи в стані алкогольного сп`яніння наніс тілесне ушкодження дівчинці 2014 року народження. В судовому залі обвинувачений пояснив, що знайома запросила його до дому своєї матері. Вживши разом приблизно дві пляшки самогону чоловік наважився на протиправні діїї відносно дитини. В цей час 6-рчна дівчинка гралася та бігала по будинку, після чого “знаходячись навпроти потерпілої в безпосередній близькості, утримуючи у своїй правій руці кухонний ніж в положенні „від великого пальця, наніс лезом вказаного ножа один удар зверху вниз по обличчю потерпілої, а саме по правій щоці.”, – йдеться в матеріалах справи.

Злочинні дії гостя були зупинені матір`ю та бабусею дівчинки.

Обвинувачений розповів яким чином наніс дитині пошкодження ножем по обличчю та продемонстрував це. З якої причини та з якою метою це зробив пояснити не зміг.

В результаті зазначених злочинних дій чоловік заподіяв дитині 2014 року народження тілесне ушкодження у вигляді різаної рани правої щоки, яке згідно висновку судово-медичної експертизи кваліфікується як легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров`я.

В ході слідства показання дала і старша сестра потерпілої, яка проживає окремо. Вона розповіла, що в той день безпосереднім очевидцем події не була, але після конфлікту відразу забрала молодшу сестру до себе. Налякана дитина зізналась, що того дня в їх будинку крім неї, мами та бабусі був дядя, вони гуляли, мама захотіла піти, але він не пускав. Дівчинка чіплялась за маму, але він її забрав і тримав за горло ногою. В перші дні після цієї події сестра жила у неї, була налякана, кричала ночами. У дитини страх залишиться на все життя.

Матір 6-річної дівчинки розповіла, що після розпиття алкоголю вирішила забрати дитину та піти додому. Коли почала збиратися сказала про це доньці. В цей же час обвинувачений підійшов до дівчинки і сказав: „яка в тебе красива донька і провів рукою, в якій тримав столовий ніж, по правій щоці дитини, після чого свідок вихопила ніж та схватила дитину. Поряд була бабуся (мати свідка) і все бачила, але ніяк не реагувала. Поріз на щоці був приблизно 4-5 см. Сусіди викликали швидку, бо в неї не було телефона.”

Вина обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2ст. 125 КК України підтверджується іншими доказами, передбаченими ч. 2 ст. 84 КПК України, які досліджені в судовому засіданні.

Враховуючи вищезазначене суд ухвалив рішення стосовно обвинуваченого. Його визнали винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст.125КК України та призначили покарання у виді двох років обмеження волі.

 

comments powered by HyperComments