В Глухівському агротехнічному інституті відзначили кращих з найкращих

 Поділитися

Поділитися в

В Глухівському агротехнічному інституті імені С.А. Ковпака СНАУ пройшла щорічна церемонія відзначення кращих із кращих «Студентське визнання». Директор інституту Анатолій Литвиненко привітав студентів зі святом і побажав їм успіхів у навчанні.

Як зазначено на сайті ГАТІ СНАУ, цього року почесний титул «Гордість інституту» в напрямку громадська діяльність і молодіжна політика носитимуть аж дві відмінниці навчання, спортсменки, активістки, учасниці художньої самодіяльності, студентки 31Ф групи: стипендіат голови Сумської облдержадміністрації Юлія Самоха й адміністратор офіційної сторінки Центру молодіжної політики в соцмережі інстаграм Марія Поцелуєва.

Призер обласних і всеукраїнських змагань, чемпіон міста з легкої атлетики, постійний гравець інститутських футбольної та волейбольної команд, студент 11ББП групи В’ячеслав Науменко став гордістю інституту у напрямку спорт.

Найкращою студенткою у напрямку художньої самодіяльності стала старанна, активна учасниця виховних заходів і концертних програм, керівник колективу художнього танцю, студентка 21Ф групи Аліна Силіна.

Не обменули увагою і найрозумніших і найактивніших представників студентства в номінації «Кращий студент за спеціальністю»:

«Будівництво та цивільна інженерія» – студент 31Б групи Андрій Зінченко;

«Агроінженерія» – студент 42М групи Олександр Фурса;

«Агрономія» – студент 41ВПР групи Павло Черненко;

«Облік і оподаткування» – студентка 31Бух групи Вікторія Щигорєва;

«Фінанси, банківська справа та страхування» – студентка 11ФБП групи Ольга Базуріна;

«Менеджмент» – студентка 41ОВ групи Богдана Супрун;

«Комп’ютерна інженерія» – студент 41ОКМ групи Артур Нестеренко;

«Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» – студент 41Е групи Юрій Семенченко.

Після завершення церемонії «Студентське визнання 2018» відбувся розіграш лотереї, переможці якої отримали грошові сертифікати на відвідування студентського смарт-кафе.

 

comments powered by HyperComments
Нагору