Увага! «Глухівський тепловий район» повідомляє про намір відкоригувати тарифи

 Поділитися

Поділитися в

Комунальне підприємство «Глухівський тепловий район» повідомляє про намір переглянути (відкоригувати) тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії для всіх груп споживачів.

Згідно з наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року № 130 «Порядок інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», комунальне підприємство «Глухівський тепловий район» Глухівської міської ради має намір переглянути тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів.

Розрахунки тарифів на комунальні послуги для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів відкориговано в зв’язку зі збільшення вартості постачання природного газу в січні 2021 року на 20% та збільшення вартості електричної енергії на 29%.

Скориговані тарифи на теплову енергію, іі виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії відповідно до споживачів складають :

– На теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів – 1739,25 грн/Гкал ( без ПДВ) (збільшення на 12,8 %).

– На послугу з постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів – 2087,10 грн/Гкал (з ПДВ) (збільшення на 12,8%).

В діючих тарифах враховані ціни на природний газ з урахуванням транспортування та розподілу природного газу (без ПДВ):

Для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів у розмірі 7507,26 грн. за 1000 м3.

В скоригованих тарифах ціни на природних газ з урахуванням транспортування та розподілу природного газу (без ПДВ) становлять:

Для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів у розмірі – 8735,61 грн. за 1000 м3 (збільшення на 16,4%).

В діючих тарифах на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів, врахована ціна на електричну енергію у розмірі 2,38 грн. за 1кВт/год. (без ПДВ), в скоригованих тарифах ціна на електричну енергію становить 3,07грн. за 1кВт/год.(без ПДВ), збільшення на 29%.

Пропозиції щодо зміни тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів, просимо надавати за адресою: вул. Києво-Московська,14 або по телефону 2-63-72 у семиденний термін із дня публікації.

Директор Микола КОЛОША

comments powered by HyperComments