Уродженець Глухівщини очолив департамент заходів в легендарній Одеській кіностудії

Суспільство | 16:51, 16.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

Андрій Гурець працює на кіностудії з 2019 року і за цей час проявив себе не просто як відповідальний працівник, а і як творча натура, яка кожен захід перетворює на унікальне свято, повідомляють на кінофабриці.

“Це людина, яка організувала співпрацю з івент-агентствами не тільки Одеси, а й усієї країни. Креативний, амбітний, комунікабельний, організований – саме такий новий директор департаменту! Щиро вітаємо Андрія та бажаємо яскраво втілювати кожну ідею, покладатися на колег і створювати нові яскраві проєкти Одеської кіностудії!”, – йдеться в повідомленні.

comments powered by HyperComments