“Укрзалізниця” відновлює залізничне сполучення на Сумщині

Транспорт 10:42, 31.03.2022
 Поділитися

Поділитися в

“Укрзалізниця” почала відновлювати сполучення з Тростянцем. Це триватиме три дні.

Про це повідомив в Telegram-канал в.о. голови правління АТ “Укрзалізниця” Олександр Камишин.

Вже два дні як звільнено Тростянець, Сумська область, Південна залізниця. Доїхали залізницею. За три дні відновимо приміський дизель поїзд із Харкова“, – повідомив учора керівник УЗ.

Камишин також зазначив, що у Тростянці російські війська зруйнували вокзал, привокзальну площу, депо та багато міської інфраструктури.

 “Сьогодні ми доїхали до міста Тростянець, що на Сумщині. Вже за три дні ми сюди відновимо залізничне сполучення, а ще два дні тому тут був ворог. Наші війська його відбили. То що було раніше привокзальною площею — виглядає страшно, але нічого, перемагаємо і відбудуємо. Як тільки наші війська звільняють місто, залізниця відбудовує інфраструктуру і відновлює пасажирські поїзди. Так буде скрізь“, — заявив Камишин.

 Про відновлення залізничного сполучення між Сумщиною та Харківщиною повідомляє і голова Сумської ОВА Дмитро Живицький:

– Мій заступник Олег Клименчуков наразі займається питанням відновлення залізничної інфраструктури, транспортного сполучення в області. У нас ціль номер один — відновити залізничне сполучення хоча б на території східної половини області. Над цим питанням ми активно співпрацюємо з керівництвом Укрзалізниці та Південної залізниці. Сьогодні “Укрзалізниця” є нашим надійним партнером. Із керівництвом Сумської дільниці Південної залізниці було оглянуто станцію Боромля і домовлено про часткове відновлення залізничного сполучення, як вантажного, так і пасажирського, щоб люди могли пересуватись залізницею хоча б для початку територією Сумської та Харківської областей.
Тож будуть відновлені колії, здійснюватиметься перевірка щодо можливих замінувань колій та вокзалу.
comments powered by HyperComments
Нагору