“Укрпошта”: відділення у Сумській, Київській, Луганській, Херсонській та Чернігівській областях не працюватимуть до стабілізації ситуації

Новини 13:08, 26.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

Попри складну безпекову ситуацію, пов’язану з нападом російських загарбників на нашу країну, “Укрпошта” прийняла рішення відновити роботу частини відділень 25 лютого там, де це можна зробити безпечно і для клієнтів, і для працівників, повідомляє Укрпошта.
 Робота відділень в обмеженому режимі буде зосереджена на забезпеченні обслуговування найбільш вразливих верств населення пенсійними виплатами та товарами побутового споживання. Також можна буде отримати посилки.
 За звичним графіком працюють переважна більшість відділень у Тернопільській, Вінницькій, Волинській, Закарпатській, Івано-франківській, Львівській, Дніпропетровській, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Рівненській, Хмельницькій, Черкаській та Чернівецькій областях.
 Частково працюють відділення у Запорізькій, Донецькій, Житомирській, Полтавській та Харківській областях.
 Не працюватимуть до стабілізації ситуації відділення в Київській, Луганській, Сумській, Херсонській та Чернігівській областях.
 Тим часом небо над Україною залишається закритим для авіаперевезень, але є домовлення з європейськими партнерами про відновлення відправлень, як тільки це буде можливо.
 Також повідомляється, що “Укрпошта” припинила поштове співробітництво з поштами Росії та Білорусі. Посилки та перекази в ці країни не приймаються. Ті посилки, які були прийняті до 24 лютого, будуть повернуті власникам з оплатою, як тільки безпекова ситуація дозволить це зробити.
comments powered by HyperComments
Нагору