Українські тенісистки покращили свої позиції у рейтингу WTA

Спорт | 12:58, 17.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

Успішний виступ на турнірі у Дубаї допоміг покращити рейтинги українських тенісисток. Хто зумів здолати перший раунд престижного змагання. Подробиці вогненних партій тут.

Перше коло пройдено: відмінний старт Світоліної та покращення рейтингу

Радісні звістки прийшли з Дубаї, де в рамках престижного змагання тенісної асоціації вступає кілька українських тенісисток. Перше коло пройдено Еліною Світоліною та Даяною Ястремською. Успішний старт наших зірок не став сенсацією для експертів та любителів ставок на азартні тенісні перейми. Вони чудово усвідомлювали силу наших спортсменок та їхні емоції після австралійського турніру.

Багато бетторів ризикнули укласти парі з букмекерськими конторами після вивчення актуальної інформації на порталі Мета. Справа у тому, що популярний інтернет-проект регулярно проводить ретельний аналіз роботи букмекерських компаній. Експерти Мета оформляють свої висновки у вигляді оглядів та викладають їх у загальний доступ. Крім аналізу БК, користувачі отримують цінні поради. Наприклад, в одному з останніх випусків консультанти розібрали, як встановити та використовувати програму контори Parimatch на android.

Напружене перше коло

Напруженими були перші поєдинки для українських учасниць на статусному тенісному змаганні в Дубаї. Організатори зібрали шикарний призовий фонд, тому заявку на участь у турнірі подали багато відомих зірок тенісу.

У першому раунді для Еліни Світоліної випало складний жереб – талановита тенісистка з Єгипту Майяру Шериф. В активі опонентки нашої зірки є кілька гучних перемог, тому Світоліна підійшла до поєдинку з максимальною концентрацією.

Шериф з перших геймів повела активну гру на задній лінії, намагаючись змусити Еліну виходити до сітки для завдання вирішального удару. Але Світоліна виявилася готовою до такої тактики і щораз карала суперницю точними ударами. У результаті Майяру в активі виявилося лише п’ять геймів, а Світоліна вийшла в наступний раунд.

Даяні довелося вирушити

Більше занепокоєнь українські вболівальники пережили за Даяну Ястремську, якій випала за жеребом опонентка з Румунії Ірина Бєгу. Дівчата з перших розіграшів взяли високий темп та активно працювали на виходах до сітки. Активність Даяни допомогла їй відіграти кілька складних ситуацій та вийти у наступне коло.

Після цих перемог суттєво покращилися позиції наших дівчат у рейтингу. Еліна вже на п’ятнадцятій позиції, і готова штурмувати першу десятку.

Увага, правова інформація!

Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як заклик до участі в азартних іграх будь-якого роду. Закликаємо до відповідального гемблінгу виключно в гральних закладах, які отримали ліцензію для законної діяльності на території України. Нагадуємо, що азартні ігри для тих, кому немає 21 року, заборонені законами України.

comments powered by HyperComments