Учні з Глухівщини дебютували на ХІІ Всеукраїнському зльоті юних туристів-краєзнавців

Конкурси, Туризм 13:02, 9.08.2019
 Поділитися

Поділитися в

Збірна команда Глухівського району «Молоде покоління» з числа учнів Баницького та Некрасівського навчально-виховних комплексів представляла Сумщину на ХІІ Всеукраїнському зльоті юних туристів-краєзнавців, який відбувся в Закарпатській області ( Іршавський район, с. Осій). Захід проходив з 28 липня до 03 серпня 2019 року. Повідомляється на сайті Глухівської РДА.

Юні краєзнавці з 15 областей України змагалися в трьох основних видах програми: туристсько-краєзнавчий експедиційний маршрут, творчі майстерні за напрямами краєзнавчих досліджень та конкурсна програма.

Щодо показаних результатів, то у «конкурсній програмі» команда Глухівського району посіла четверте місце за представлення краєзнавчо-дослідницької роботи за темою «Ігри та забави в народних традиціях».

Яскраво, емоційно, самобутньо продемонстрували розважальні заходи, які проводяться на території Слобожанського краю. У «творчих майстернях» за напрямком «історичне краєзнавство» учасниця команди Оксана Третяк здобула третє місце.

Важливою складовою зльоту було змагання під час проходження в горах туристсько-краєзнавчого експедиційного маршруту, в ході якого учні демонстрували свої туристсько-спортивні навички, вміння орієнтуватися на місцевості та знання практичних краєзнавчих прийомів.

Наша команда вперше проходила дистанційний маршрут на гірському рельєфі, проте успішно справилась із завданням. Тож, отримавши новий досвід, легку засмагу від закарпатського сонця, а головне приємні враження від спілкування з однолітками, глухівчани з оптимістичним настроєм повернулися додому.

Діти поставили собі за мету удосконалити свої туристсько-краєзнавчі навички, щоб наступного року взяти участь у зльоті юних туристів-краєзнавців на гірських схилах Закарпаття!

comments powered by HyperComments
Нагору