Учасник АТО розповів, через що йому соромно перед глухівчанами

Суспільство | 14:07, 13.02.2020
 Поділитися

Поділитися в

Виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції здійснюється на підставі ст. 118 Земельного кодексу України. Держава працює в режимі максимального сприяння учасникам бойових дій та членам сімей загиблих воїнів в реалізації їх конституційного права на отримання землі. У Глухові з цим питанням виникають проблеми.

Учасник АТО Сергій Грудинін не може добитися надання йому земельної ділянки для ведення садівництва. На багаточисельні його запити він отримує відмови. У міськраді надають однотипні відповіді:

«Питання надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва орієнтовною площею 0,12 га в місті Глухові по вулиці Осипенка, 20 може мати тільки характер відмови».

«Починаючи з листопада 2018 року постійна комісія з питань містобудування, архітектури, регулювання земельних відносин, екології та власності не є правомочною у звя’зку з достроковим припиненням двома третинами її членів повноважень депутатів міської ради».

«Для позитивного рішення необхідне внесення змін до Генерального  плану міста Глухова та іншої містобудівної документації, а також зміна цільового призначення існуючих земельних ділянок».

Затверджений у 2003 році план дійсно потребує актуалізації. Втім, можновладці пишуть, що землі під ведення особистого селянського господарства та ведення садівництва відсутні, та навіть при актуалізації плану передбачені не будуть.

Чоловік вкотре звертається в редакцію Глухів.Інфо:

«Я, член правління спілки учасників АТО, хочу висловити подяку спілці та депутатам Глухівської міської ради, які підтримали мене на сесії Глухівської міської ради 23 грудня 2019 року і не дали вчинити протиправні дії чинною владою, яка хоче щоб я написав заяву на переробку Генерального плану міста. Я вважаю, цим вони хочуть використати мене в своїх цілях та змусити мене платити 6500 в рік»

Чоловік вбачає, що став заручником протистояння діючої влади з депутатами від опозиції. Грошей, як завжди немає, суперечки нескінченні, страждають врешті-решт прості люди.

« У свій час я з побратимами, учасниками спілки АТО, перед виборами ходив на мітинг у підтримку діючої влади. Нині мені соромно перед глухівчанами», – з жалем коментує Сергій.

comments powered by HyperComments