У всеукраїнському фестивалі «Чисті роси» почесне місце виборала глухівська «Радість»

Конкурси | 10:07, 6.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

4 листопада на базі Сумського державного університуту відбувся Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» за номінацією «хореографічне мистецтво» – «Віночок дружби».

Для участі у ньому, до уславленого хореографічними традиціями міста,  приїхали хореографічні колективи закладів загальної середньої, позашкільної освіти, які стали переможцями І етапу.

Конкурсна програма обласного етапу проходила за 2-ма рівнями виконавської майстерності: вищим та основним у трьох вікових групах: молодша – діти 7 – 10 років; середня –  діти 10 – 14 років; старша – учнівська молодь 14 – 18 років.

Фестиваль проводився з метою залучення талановитих дітей та учнівськой молоді до процесу збереження надбань національної культурної спадщини та сприяння її розвитку.

Хореографічний колектив «Радість»  Глухівського міського центру позашкільної освіти за підсумками обласного етапу конкурсу у середній віковій групі основного рівня виконавської майстерності посів почесне третє місце.

Переможців нагородили дипломами Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації, Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, а також пам’ятними статуетками.

comments powered by HyperComments