У ворожих військ на кордоні з Сумщиною не спостерігають ударного угрупування: евакуюватися з області не потрібно

 Поділитися

Поділитися в

Про підсумки учорашнього дня, 11 квітня, на Сумщині розповів голова Сумської ОВА Дмитро Живицький. Він повідомив, що за цей день вдалося організувати роботу постачальників паливно-мастильних матеріалів. Щодня спільно з дилерами, які завозять паливо в область, відкривають нові заправки. Хоча дуже ускладнений процес і виробництво бензину та дизпалива, логістики-доставки.

 Але вже працюють АЗС у нас в області, і будуть працювати і в Шостці, і у Великій Писарівці, і в Білопіллі, і в Краснопіллі, Тростянці, Боромлі, Коровинцях, Лебедині, Липовій Долині… Це щоденна робота нашої команди. Я кожного разу дякую всім, хто вносить свій внесок у нашу спільну перемогу, хто працює над забезпеченням життєдіяльності у нас в області, дуже дякую працівникам ДСНС, які щодня працюють на розборі завалів, роздавати гуманітарну допомогу, щодня пліч о пліч з нами відновлюють життєдіяльність на своїх територіях. Це і комунальники, і електрики, енергетики… – каже очільник області.

На Сумщині продовжується розчистка та підмітання автомобільних доріг, прибирання завалених колесо відбійників, латаються великі ями, що залишились після бомбардування, щоб дороги були проїзними. Продовжується відновлення внутрішньообласного сполучення, відновлюється робота підприємств, виробництва, сфери послуг.

Живицький закликав засіяти максимальну кількість земельних ділянок, куди можна безпечно доїхати для забезпечення продовольчої безпеки області та країни:

– Ми ведемо перемовини і з військовими, щоб були засіяні площі і до самого кордону з рф, щоб уся земля в області працювала для людей.

Голова ОВА прокоментував і ситуацію щодо можливого вторгнення військ рф знову на Сумщину.

– Останніми днями поширюється багато інформації щодо великого скупчення військ, я сказав, що є загроза вторгнення. Але ці слова були трохи вирвані з контексту. Дійсно, війська рф на кордоні з Сумською областю є. Вони постійно переміщуються, передислоковуються, їх то більше, то менше. Але в даний момент ми не спостерігаємо ударного угрупування на кордоні Сумської області, і сподіваємось, молимось і працюємо над тим, щоб ситуації з таким вторгненням не відбулося. І я впевнений, що вже ніхто не допустить, і ми працюємо над тим, щоб вони не катались територією нашої області, як у себе вдома, не заїжджали-виїжджали. Робимо все від нас залежне, щоб це більше не повторилося. Тому можете бути впевнені, що ми працюємо, військові працюють, всі працюють над тим, щоб не допустити ворога на Сумщину. У нас 563,8 км кордону з країною-агресором, дуже складно контролювати таку дуже велику ділянку. Але сьогодні вся країна працює над тим, щоб кордон був захищений і наші мешканці були захищеними.

Дмитро Живицький підкреслив, що покидати територію Сумської області зараз не потрібно. В разі, якщо буде якась загроза, влада обов’язково повідомить і сприятиме тому, щоб люди змогли виїхати з території. На даний момент її немає. Усіх, у кого є можливість, закликають працювати, виходити на роботу, працювати на землі та підприємствах, в сферах побуту та обслуговування піднімати регіон та економіку.

comments powered by HyperComments