У Великодню ніч поліцейські Глухова візьмуть під охорону 30-ть культових споруд на території обслуговування

Суспільство | 14:28, 29.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

Для забезпечення суспільної безпеки по охороні громадського порядку буде залучено максимальна кількість поліцейських, які чергуватимуть біля 30-ти культових споруд, розташованих на території міста та району. Правоохоронці будуть нести службу з вечора суботи і до закінчення відповідних церковних обрядів.

Крім охорони публічної безпеки і порядку, правоохоронці будуть проводити профілактичну роботу з вірянами щодо дотримання ними карантинних обмежень.

«Поліцейські патрулюватимуть територію біля церков і храмів, щоб підтримати правопорядок і запобігти можливим порушенням карантинних заборон, – говорить начальник відділу поліції № 1 (м.Глухів) Сергій Буханістий. – Окрім цього, працівники поліції проводитимуть активну превентивну роботу: розповідати громадянам про необхідність свідомого дотримання правил карантину для зниження ризику поширення корона вірусу. Сподіваюся, що всі з порозумінням поставляться до встановлених заборон, і нам вдасться на належному рівні забезпечити громадський порядок і не допустити грубих порушень».

comments powered by HyperComments