У сусідньому з Глуховом місті співробітниця банку підробила документи і привласнила біля 50 тис. грн. з депозиту померлого клієнта

Кримінал 17:46, 2.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

Подія відбулася в Кролевці. Працівниками ВПК в Сумській області спільно з слідчими відділення поліції № 1 (м. Кролевець), під процесуальним керівництвом Кролевецького відділення прокуратури, повідомлено про підозру колишній працівниці одного з банків. Вона внесла завідомо неправдиву інформацію до автоматизованої банківської системи і привласнила близько 49 000 гривень, які перебували на депозитному рахунку померлого клієнта банку, про це інформує відділ комунікації поліції Сумської області.

 В ході слідства встановлено, що жінка, використовуючи своє службове становище, шляхом підробки документів та внесення недостовірних відомостей до автоматизованої банківської системи та електронного архіву відкрила банківську картку на депозитний рахунок померлого клієнта. Потім, шляхом проведення декількох операцій, здійснила вивід грошових коштів на банківську карту та в подальшому зняла готівку в банкоматі.

 Наразі зловмисниці вже повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 362 «Несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї», ч. 1 ст. 366 «Службове підроблення», ч. 2 ст. 191 «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем» Кримінального Кодексу України. Слідство триває.

Фото ілюстративне

comments powered by HyperComments
Нагору