У сусідньому з Глуховом місті шукають безвісти зниклого чоловіка

Розшук | 13:53, 9.01.2020
 Поділитися

Поділитися в

Житель Шостки Йозеф Любенко 27 грудня пішов з дому і назад не повернувся, місцеперебування його залишається невідомим. Поліція вживає заходів щодо розшуку безвісти зниклого і розраховує на допомогу громадян.

Про зникнення 66-річного жителя Шостки в поліцію повідомила його дружина. Жінка розповіла, що після сімейної сварки 27 грудня чоловік пішов з дому і назад не повернувся. На зв’язок він з того дня не виходив, а його мобільний телефон вимкнений.

На вигляд розшукуваному 60-65 років, зростом близько 170-175 см, середньої статури. Має сиве волосся та світлі очі.

Серед особливих прикмет: проколота мочка лівого вуха та шрам на лівому стегні від опіку, розміром у п’ятикопійчану монету. Має татуювання: на лівій руці – у вигляді герба та кішки, на правій руці – у вигляді герба та акули, а на грудях – у вигляді рибалки у капелюсі. Має верхні та нижні зубні протези. Носить на лівій руці срібну обручку.

Був вдягнений у чорну куртку з жовтими рукавами та зеленими вставками (зворотна сторона куртки червона) та чорні штани. Взутий у сірі зимові кросівки.

При собі чоловік мав сіру барсетку з закордонним паспортом на його ім’я. Поліція встановлює місцезнаходження зниклого чоловіка, і звертається до всіх небайдужих громадян з проханням про допомогу: озирніться навколо, можливо, вказаний чоловік знаходиться десь поблизу вас і потребує допомоги. Якщо комусь з громадян відоме його місцеперебування, чи його бачили при пересуванні транспортом, або є інформація, що допоможе в розшуку чоловіка – повідомте про це до Шосткинського відділу поліції за адресою: м.Шостка, вулиця Свободи, 67, або за телефоном (050) 327-91-48, чи на цілодобову лінію служби «102».

comments powered by HyperComments