У сусідньому з Глуховом місті бійцівських собак випускають на самовигул без намордників

Тварини | 14:57, 21.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

У Шостці бійцівських собак випускають на самовигул без намордників. На це часто скаржаться мешканці Шостки у соціальних мережах. Завівши собаку, багато хто ліниться її регулярно вигулювати і випускає погуляти самостійно та ще й без намордника, так наражаючи на небезпеку своїх тварин і всіх оточуючих. Нерідко пси зчіпляються з домашніми, яких вигулюють на повідку, лякають дітей, передає shostka.info.

Так, шокуючий інцидент трапився нещодавно у мікрорайоні Капсюль Шостки. О 18:30 хлопчик вивів на вигул маленьку собачку породи шпіц. Зненацька на тваринку з-за дерева вискочив пес бійцівської породи стаф тер’єр. Дитина насилу відтягла свою травмовану собачку, отримавши шок. Благо, хлопчику допомогли у найближчій поліклініці та аптеці, а поліцейські домчали дитину з тваринкою на спецавомобілі за 7 хвилин до закриття ветаптеки.

Зараз шпіца, улюбленця мікрорайону, якого покусав бійцівський пес, лікують. Та не факт, що наступного разу ситуація з само вигулом великих собак без намордників не завершиться ще трагічніше, адже можуть постраждати перехожі і діти.

Про те, що відбулося, у шосткинській Фейсбук-групі «Чотири лапи» повідомляє мешканка міста Алла Мелашенко, власниця постраждалого шпіца.

comments powered by HyperComments