У сусідньому Глухову місті чоловіка, який після сварки підпалив будинок оппонента, засудили до 4,5 років в’язниці

Прокуратура 13:50, 19.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

Пресслужба обласної прокуратури інформує, що 36-річний чоловік після сварки підпалив будинок опонента. Подія сталась 20 лютого 2020 року у Путивлі.

 У обвинуваченого тривалий час на побутовому ґрунті був конфлікт із малознайомим чоловіком. Спочатку вони переписувались у соцмережі, потім справа дійшла до телефонних погроз. Того вечора, зі слів обвинуваченого, потерпілий під час телефонної розмови образив його. Не стримуючи емоцій, чоловік налив у скляну пляшку бензин, вставивши у горловину ганчірку. З так званим «Коктейлем Молотова» він поїхав у м. Путивль до будинку, де проживав його опонент. Кинувши пляшку у вікно, чоловік намагався втекти, однак його затримали випадкові очевидці. Пожежу вдалось вчасно загасити, будинок потерпілого майже не пошкодило вогнем.

 У суді обвинувачений визнав, що він кинув пляшку із займистою речовиною, однак переконував, що хотів лише налякати потерпілого, наміру спалити будинок у нього не було.

Путивльським відділом Конотопської окружної прокуратури підтримано публічне обвинувачення стосовно 36-річного чоловіка, який після сварки підпалив будинок опонента.

 За вирком суду його визнано винним в закінченому замаху на умисне пошкодження майна шляхом підпалу та засуджено до 4 років 6 місяців позбавлення волі (ч. 2 ст. 15/ч. 2 ст. 194 КК України).

comments powered by HyperComments
Нагору