У Сумах рятувальники та представник Березівської ТГ підписали меморандум про співпрацю

Суспільство | 15:11, 15.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

15 травня в ГУ ДСНС України у Сумській області відбулась робоча зустріч керівництва Головного управління та Березівської територіальної громади. Під час якої було підписано меморандум про співпрацю. Його основною метою є оновлення пожежно-рятувальної техніки в с. Слоут, Шосткинського району.
Даний документ чітко визначає заходи кожної із сторін, спрямовані на покращення та розвиток протипожежного захисту сільської місцевості даної громади.

Головне управління ДСНС України у Сумській області

comments powered by HyperComments