У Шостці пройшов турнір з футболу, присвячений пам’яті загиблого глухівчанина + Відео

Спорт | 18:19, 13.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

12 травня, на стадіоні «Зірка» відбувся турнір пам’яті прикордонника Олександра Поповченка, який загинув навесні 2022 р. в бою з ворожою ДРГ.

Багато років Олександр Поповченко віддав футболу, виступав у тому числі і за команду Шостки.

В турнірі взяли участь клуби з Глухова, Шостки та с. Очкине. На полі грали як досвідчені футболісти, так і зовсім юні.

За словами одного з організаторів турніру, депутата міської ради, керівника ФК «Колос» Миколи Трофимця, ці змагання стануть традиційними і будуть збирати більшу кількість команд.

У цьогорічному турнірі перемогли шосткинці, глухівчани посіли 2 місце. Бронзовим призером стала команда з с. Очкине. Нагороди учасникам турніру вручив в. о. начальника відділу з розвитку охорони здоров’я, фізкультури та спорту Денис Хрущов.

Подробиці – у сюжеті

Шостка.INFO

comments powered by HyperComments