У Шостці дівчина на своє повноліття дізналася про страшний діагноз

Допоможемо разом | 16:09, 14.05.2020
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 14 травня, Анастасія Глущенко із Шостки святкує свій день народження — 18-річчя. А вчора, за день до свого повноліття, дівчині поставили страшний діагноз – гострий мієлоїдний лейкоз МЗ варіант, передає shostka-news.com.

Тривожні симптоми з’явились напередодні, коли Настя через карантин повернулася до Шостки з навчання. Вона — студентка першого курсу Київського національного авіаційного університету, випускниця школи №7, та студії сучасного танцю «Let’s gо!». У дівчини трималася температура 37 градусів впродовж місяця. Звернулися до шосткинських лікарів, здали аналізи, які показали знижені лейкоцити в крові. Вчора Анастасія  вже проходила обстеження в Сумській обласній дитячій лікарні, де і поставили невтішний діагноз. Так як хвороба розвивається дуже стрімко, сьогодні Анастасія приїхала до Києва, у клінічний онкологічний центр, де буде проходити лікування.

Не дивлячись на всі труднощі, які чекають на молоду дівчину та її родину, головна новина – хвороба виліковна, єдине що потрібно — наша підтримка. Відомо, що батько Анастасії, Олександр Глущенко, не перший рік служить у зоні АТО. Звісно, що великих заощаджень родина немає, а гроші на дороговартісні ліки потрібні вже зараз.

Звертаємось, до всіх у когоє серце, допоможіть Анастасії видужати і здолати хворобу, яка затьмарила її повноліття.

Глущенко Олександр Дмитрович (батько): (099) 544-43-02, номер карти ПриватБанку: 5168 7422 0626 3919.

comments powered by HyperComments