У Шосткинській лікарні рятують поранених з-під Глухова

Новини | 11:04, 24.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

Шосткинський міський голова Микола Нога на своїй сторінці у Фейсбук звернувся до мешканців громади з важливим повідомленням:

– Шановні шосткинці! На території міста проводиться робота по круговій обороні від ворога. Російська Федерація організовує різні провокації практично на території всієї України. За інформацією обласної державної адміністрації, з території РФ обстріляно ряд населених пунктів в області. Організовано 7 блок-постів. Працюють нормально поки що… підприємства комунальної власності. У місті є вода, каналізація, електроенергія. Разом з тим у лікарню вже поступило два поранених з-під Глухова. Поранення середньої тяжкості. Наші лікарі їх лікують і система охорони здоров’я організована на цілодобове чергування. Закликаю усіх спокійно, виважено, нікому нікуди не смикатися. Не треба їхати в інші міста. Бо мене інформують, що той дітей відправляє в Київ, той ще кудись… Більшість трас перекриті. Їхати не треба нікуди! Треба поки перетерпіти. Сидіти вдома. Спокійно, виважено обороняємо наше місто. У військкоматі добровольці призиваються. Значна кількість хлопців уже озброєна. І вони працюють на цих двох постах. Спокійно, ворога будемо відбивати!

Трьома годинами раніше очільник Шосткинської громади повідомляв, що військами РФ було прорвано оборону прикордонників у районі Бачівська на Глухівщині. 13-й батальйон зупинив колону військових. Обстрілюється перехід з боку Новгорода-Сіверського. І закликав населення зберігати спокій.

Шостка.INFO

comments powered by HyperComments