У рятувальників Сумщини – нова техніка
Влада | 18:25, 25.09.2022
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

Цього тижня на Сумщині працював заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Роман Примуш.
Разом з очільником обласної військової адміністрації Дмитром Живицьким та керівництвом Головного управління ДСНС у Сумський області були обговорені нагальні проблеми та узгоджено напрямки співпраці.
Рятувальники отримали нагороди та нову техніку. «Рятувальники Сумщини отримали маневрену та сучасну оперативно-штабну машину, укомплектовану всім необхідним приладдям, а також інженерну техніку. Це стало можливим завдяки співпраці з німецькими та данськими партнерами», – повідомив Дмитро Живицький.


