У приміщенні Глухівської центральної районної бібліотеки оформлено оригінальну інсталяцію

Досуг, Культура | 11:11, 28.05.2019
 Поділитися

Поділитися в

В рамках інформаційно-просвітницького проекту «Час читати», який  започаткований директором Глухівської центральної районної бібліотеки Тамарою Приваловою, у відділі обслуговування  оформлено інсталяцію в формі книжкового дерева з  парканом в стилі провансу, інформаційного годинника у вигляді шаблонів сучасних книжкових видань, шпаківні – книжкового будиночку для дитячої літератури. Повідомляється на сайті Глухівської міської ради.

Листочки дерева – це нові книги, які бібліотека отримує з різних джерел. Так, 27 травня відділ комплектування (завідувач Надія Петрич) передав для користувачів абонементу книжкову продукцію, яка надійшла з Сумської ОНУБ згідно розпорядження Кабміну України про поповнення бібліотечних фондів. Нові книги надходять  від Благодійної організації  «Благодійний фонд» «Бібліотечна країна» (голова Люсьєна Шум); в дарунок від користувачів бібліотеки та глухівчан.

Бібліотекарі  мають можливість  замовляти літературу в різних видавництв за кошти від надання платних послуг.  Останнім часом надходить література українською мовою, яка користується попитом у користувачів бібліотеки. Щодня бібліотеку відвідує від 60-ти до 100 читачів.

comments powered by HyperComments