У парку Шевченка на глухівчан чекає сюрприз

Суспільство | 21:27, 31.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 31 серпня, у парку Шевченка з самого ранку активно велися ремонтні роботи, вкладалася тротуарна плитка, а вже пізніше тут з’явився кований місток. Результатом ініціативи заступника мера Валерія Галустяна та плідної роботи підприємців Анатолія Тищенка, Олександра Негрея став яскравий острівець для фотозйомок. Варто зазначити, бюджетні кошти не залучались.

У вечірній час тут засвітились декоративні парасольки. До містка поспішили діти і дорослі, які завітали сюди на відпочинок.

На сьогоднішній день парк є окрасою міста, вабить містян і гостей гарними локаціями.

comments powered by HyperComments