У нашому регіоні стартувала лісокультурна кампанія

 Поділитися

Поділитися в

Війна вносить свої корективи в людське життя, але всупереч усьому воно продовжується. Весна входить в свої права, все починає прокидатися після зимової сплячки. Прилітають птахи, вилазять мурахи, з’являються первоцвіти, наливаються бруньки, щоб відкритися і розпочати новий щорічний цикл життя.

Тож, Державне підприємство «Шосткинське лісове господарство» також розпочало весняні роботи.
У попередньому році працівники лісгоспу виростили достатньо посадкового матеріалу для відновлення лісів. З осені підготували ґрунт на зрубах і лісосіках у кількості 150 га. Крім цього, завершується прибирання порубкових залишків на решті лісосік, з подальшим розпахуванням. Цьогоріч плануємо посадити 200 га лісу.
Створювати ліси будемо змішаними – це дуб, сосна, липа, береза та інші породи. Провести роботи необхідно в короткий термін, аби земля була волога. Посадку на зрубах здійснюємо під меч Колесова з обов’язковим обмочуванням в підготовлений субстрат. У середньому на 1 га висаджуємо до 7000 штук сіянців.

Варто зазначити, що найкращі посадки виростають з однорічних сіянців, адже вони добре приживаються, а через десятиріччя на зрубах зашумлять бори з дібровами.

Державне підприємство “Шосткинське лісове господарство”

comments powered by HyperComments
Нагору