У Глухові жінка з полиці магазину поцупила брендовий парфум

Суд, Суспільство | 13:02, 30.01.2020
 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Глухові розглядалась угода про примирення у кримінальному провадженні по обвинуваченню уродженки м. Сімферополь АР Крим у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 185КК України таємне викрадення чужого майна (крадіжка), – зазначається в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Судом встановлено, що 10 грудня 2019 року близько 15 год. 45 хвил. жінка, перебуваючи в магазині “EVA” скористалася тим, що за її діями ніхто не спостерігає, діючи з корисливих мотивів, шляхом вільного доступу зі стелажу умисно викрала чоловічу туалетну воду  Eclat D’Arpege Pour Homme об`ємом 50 мл виробництва Франція вартістю 779 гривень. В подальшому з місця скоєння злочину зникла, викраденим майном розпорядилась на власний розсуд.

13 грудня 2019 року у м. Глухів між представником потерпілого та обвинуваченою була укладена угода  про примирення у відповідності до вимог ст. 471 КПК України.

Згідно даної угоди потерпілий та обвинувачена дійшли згоди щодо правової кваліфікації дій за ч. 1 ст. 185 КК України,  істотних для даного кримінального провадження обставин, а також покарання, яке повинна понести обвинувачена. При цьому сторони угоди врахували наявність обставин, які пом`якшують покарання обвинуваченої, а саме щире каяття, активне сприяння розкриттю злочину, відсутність тяжких наслідків, які обтяжують покарання, та домовились про призначення обвинуваченій покарання у виді штрафу у розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 850 гривень.

Суд переконався, що укладення угоди сторонами є добровільним, тобто не є наслідком застосування насильства, примусу, погроз або наслідком обіцянок чи дій будь-яких інших обставин, ніж ті, що передбачені в угоді. В судовому засіданні обвинувачена попросила вибачення у потерпілого.

Враховуючи наведене, суд ухвалив затвердження угоди про примирення між   потерпілим та обвинуваченою і призначення останній узгоджених сторонами виду та міри покарання у виді штрафу у розмірі 850 гривень.

comments powered by HyperComments