У Глухові завершились змагання з судномодельного спорту

Спорт | 17:04, 19.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

3 14 по 19 липня у Глухові на Скоропадському озері відбувся відкритий Чемпіонат України (дорослі, юніори) та Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (юніори) з судномодельного спорту в секції «М» (швидкісні радіокеровані моделі).

У заході брали участь 11 команд з різних куточків України: м. Київ, м. Харків, м. Дніпро, м. Черкаси, м. Луцьк, м. Полтава, м. Миколаїв, м. Кременчук, м. Вінниця, м. Суми. Честь Глухова у змаганнях захищала команда Глухівського міського центру позашкільної освіти у складі:

Кирило Туман,

Єлизавета Чечель,

Олексій Чечель,

Катерина Поліщук,

Роман Корсун (юніори),

Дмитро Борщ та Іван Науменко (дорослі).

Протягом чотирьох днів йшла напружена боротьба за перемогу.

Команда Глухівського МЦПО під керівництвом Миколи Грудини посіла І місце в командному заліку серед учнівської молоді та стала абсолютним переможцем. Медалістами у особистих заліках учнівських змагань стали: Олексій Чечель – 5 золотих медалей, 4 – срібних, Кирило Туман – 11 золотих, 1 – срібна, також Кирило виконав норматив майстра спорту України з судномодельного спорту. Дмитро Борщ став срібним призером Чемпіонату України.