У Глухові запрацювала аптека, де можна придбати наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори

Суспільство 13:56, 14.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

Відтак, знято певну соціальну напругу, для багатьох тяжкохворих вирішена проблема придбання сильнодіючих ліків, які відпускаються за рецептом, повідомляє Глухівська міська рада

Нагадаємо, після рішення засновника – Сумської обласної ради – припинити роботу Комунального оптово-роздрібного підприємства «Глухівський міжрайонний аптечний склад», жителі Глухівської громади і багатьох сусідніх втратили змогу купувати подібні препарати у Глухові.
Неврологічні хворі, люди з онкологією, всі, хто лікуються у спеціалізованій лікарні м.Глухова, були вимушені їздити зі своїми рецептами до Шостки чи Сум. Бо спеціальна ліцензія на торгівлю наркотичними засобами, психотропними речовинами і прекурсорами була оформлена тільки у «аптечного складу» (інші аптеки не виявляли бажання мати додатковий клопіт із суворими вимогами безпеки).
Приміщення було передано комунальному закладу Сумської обласної ради «Спеціалізована лікарня у м.Глухів», і вже новий балансоутримувач знайшов бізнесменів, які зацікавились не просто у відкритті нової аптеки, а і оформили відповідні дозволи.

Як поінформували власники аптеки, продаж транквілізаторів, психотропних препаратів тощо розпочався сьогодні, 14 березня.

comments powered by HyperComments
Нагору