У Глухові з професійним святом привітали військових і волонтерів (Фото)

Вітання | 14:28, 7.12.2020
 Поділитися

Поділитися в

Cвоє професійне свято 6 грудня відзначають оборонці миру та спокою в українській державі – військовослужбовці Збройних Сил України. А 5 грудня в Україні відзначається День волонтера. Сьогодні мер міста Надія Вайло привітала бійців та представників волонтерського руху з цієї нагоди.

Збройні Сили – це основа для незалежної і розвиненої держави, і українці останнім часом змогли побудувати по-справжньому національну і патріотичну армію. Ступінь вдячності та поваги, що відчувають жителі Глухівської громади до українського війська, не передати словами, зазначила голова у своєму виступі. 

Від імені всієї громади Надія Олексіївна подякувала військовослужбовцям за мужність та героїзм.

Серед присутніх в залі були батьки та рідні військовослужбовців, які не пошкодували свого життя за цілісність і єдність України: загиблого на Сході країни капітана Олексія Комарова та прапорщика Олександра Лазаревича. Лідія Василівна та Микола Олексійович Комарови були запрошені прийняти грамоту та відзнаку Президента України за участь сина в АТО.

Також, мер міста вручила відзнаку Дмитру Лазаревичу, сину прапорщика Олександра Миколайовича Лазаревича, який помер у військовій частині А 4590 під час виконання військових  обов’язків.

За вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності держави, захист її незалежності та суверенітету, зразкове виконання службових обов`язків, високий професіоналізм нагородили:

лейтенанта Олексія Вікторовича Забрамного, командира ІІ механізованого взводу механізованої роти військової частини А4590;

старшого солдата Станіслава Сергійовича Майбороду, старшого кухара їдальні взводу матеріального забезпечення військової частини А4590;

сержанта Михайла Володимировича Сайка, навідника зенітно-артилерійського взводу військової частини А4590.

За вагомий особистий внесок у розбудову та зміцнення обороноздатності українського війська, зразкове виконання службових обов`язків:

майора Вадима Миколайовича Біжка, військової частини А3958;

старшого солдата Миколу Миколайовича Кудіна, військової частини А3958;

майора Євгена Володимировича Полуляхова, військової частини А3958.

За значний особистий внесок у розбудову та зміцнення обороноздатності українського війська, зразкове виконання службових обов’язків:

майора Сергія Івановича Хіро – командира кадру військової частини А7321
майора Олег Олексійович Лимаренко – заступника військового комісара з територіальної оборони

З нагоди Міжнародного дня волонтера, за активну життєву позицію, доброту, чуйність та вагомий внесок у розвиток волонтерського руху:

Наталію Миколаївну Гаврильченко, Марію Федорівну Воропай, Людмилу Василівну Козаченкову.

Надія Олексіївна побажала військовим та волонтерам міцного здоров’я, надійного родинного тилу, віри у щасливе майбутнє нашої країни, щастя і добра.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих в антитерористичній операції.  

 

comments powered by HyperComments