У Глухові ювенальний поліцейський провів для студентської молоді пізнавальну онлайн лекцію

Суспільство 18:59, 1.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

З метою профілактики та попередження нещасних випадків у молодіжному середовищі, співробітник ювенальної превенції провів для студентів Глухівського педагогічного університету лекцію щодо кримінальної та адміністративної відповідальності за вчинення правопорушень під час дії військового стану та нагадав основні правила безпечної поведінки під час знаходження підозрілого предмету та ПДР.

Вживаючи заходи безпеки, лекція для студентської молоді проходила в онлайн режимі. Правоохоронець розповів студентам про відповідальність за вчинення адміністративних та кримінальних правопорушень, особливості законодавства в період дії військового стану, привів приклади найбільш резонансних подій.
Крім того, поліцейській нагадав слухачам про дію комендантського часу й чому громадянам не варто порушувати ці встановлені норми.
Окремо правоохоронець зупинився на темі правил дорожнього руху, а також згадав основи безпечної поведінки під час знаходження невідомого предмету, який може бути вибухонебезпечним.
По завершенню лекції поліцейський побажав студентам гарного настрою, успішного навчального року та мирного неба над головою.

Відділ комунікації поліції Сумської області

comments powered by HyperComments
Нагору