У Глухові виділили мільйон на облаштування кисневої мережі у міській лікарні

 Поділитися

Поділитися в

За такі зміни до бюджету одноголосно проголосували всі присутні на сесії 25 листопада депутати, повідомляють у міськраді.

Міський голова Надія Вайло прокоментувала, що таким чином Глухівська громада підтверджує свої наміри у співробітництві з Сумською ОДА щодо встановлення кисневих станцій і купівлі кріоциліндрів.

“Є домовленість, що нам дадуть обладнання майже на 5 мільйонів гривень, якщо ми своїми силами зробимо киснепровод. Зараз ми для початку виділяємо 1 млн грн, який ми зекономили на освіті і ЖКГ, але знадобиться ще приблизно 500-600 тисяч. Дякую депутатам за розуміння, спільну позицію. Ми маємо зберегти статус опорної лікарні», — говорить вона.

Директор Глухівської міської лікарні Валентина Барахович поінформувала, що серед опорних лікарень Сумської області тільки їхня залишалась без централізованого киснепостачання. Зараз є 115 ковідних місць, кисень до них подається через кисневі концентратори. Як показує досвід, цього недостатньо, треба кисень високого тиску. Проєкт лікарня зробить за власні кошти, а за гроші з бюджету громади протягнеться киснепровід високого тиску до кожного ліжка.

Нагадаємо, Сумщина отримала від держави субвеції на загальну суму 54,5 млн грн для облаштування подачі кисню.

comments powered by HyperComments
Нагору