У Глухові влаштували святковий велопробіг у вишиванках

Суспільство | 09:23, 22.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

19 травня студенти та викладачі Глухівського національного педуніверситету ім. О. Довженка долучилися до патріотичного заходу «Велопробіг у вишиванках».
Ідейними натхненниками та організаторами акції виступили кафедра теорії і методики фізичного виховання, відділ виховної роботи та молодіжної політики, Туристичний клуб «ЯСМАНЬ», Євроклуб університету, студентське самоврядування, молодіжний центр. 
Шанувальники активного відпочинку на велосипедах зібралися з метою підтримки Збройних Сил України, а також для демонстрації єдності та незламності українського народу.
За словами організаторів, велопробіг є передумовою для розробки та реалізації плану дій щодо створення велосипедної інфраструктури, сприяння подальшому розвитку велосипедного руху з метою поліпшення якості життя учасників освітнього процесу, мешканців міста, поліпшення туристичної привабливості “Гетьманьсткої столиці” та екологічного стану міста й університету.
“Ми сподіваємося, що цей захід став прикладом для інших і надихнув більше людей активно долучатися до підтримки нашої країни та розвитку велосипедної культури.”, – зазначає Відділ виховної роботи та молодіжної політики ГлухівськогоНПУ ім.О.Довженка
comments powered by HyperComments